Ankiety internetowe – sposób na zarobek w sieci

Ankiety internetowe – sposób na zarobek w sieci

Ankiety internetowe

Chciałbyś zarabiać pieniądze siedząc w domu przed komputerem i zastanawiasz się, czy jest to możliwe? Owszem, jest możliwe i może w ten sposób zarobić każdy, niezależnie od wieku.

Ankiety internetowe dają Ci możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jednak, aby zarobki były zadowalające powinieneś kilka razy dziennie zaglądać na wybrane portale z ankietami. Możesz również zarobić wyrażając swoją opinię oraz oglądając reklamy. Aby zacząć zarabiać musisz zarejestrować się i wykonywać zadania, które są zależne od portalu, który wybierzesz. Podczas rejestracji nie ma ograniczeń typu „Użytkownik może być zarejestrowany tylko na jednym portalu… itd.” Oznacza to, że możesz zarejestrować się na kilku portalach i jednocześnie wypełniać ankiety, oglądać reklamy czy dzielić się opinią na dany temat. Im więcej portali wybierzesz tym większe osiągniesz zyski. Oczywiście pamiętaj, żeby systematycznie wypełniać ankiety i wykonywać inne określone zadania. Nie wystarczy się zarejestrować i czekać… Pieniądze czy nagrody same do ciebie nie przyjdą.

Najlepsze firmy, które oferują zarobek przez internet

Toluna – maja naprawdę dużo ankiet, więc zawsze znajdziesz taka, która pasuje do twojego profilu. Za wypełnioną ankietę otrzymujesz wynagrodzenie pieniężne lub w postaci bonu podarunkowego.

Świat Opinii – również jest serwisem z ankietami, z tym że tutaj za wypełnienie ankiety otrzymasz punkty, które potem możesz wymienić na nagrody, np. kupony ulubionych marek.

Green Pantera – na start otrzymujesz 5$ za rejestrację, zarabiasz jak w poprzednich przykładach na wypełnianiu ankiet. W tym przypadku możliwy jest też zwrot gotówki, kiedy wykonujesz zakupy przez internet.

Płatne Ankiety Moneyo – jak nazwa wskazuje, również zarabiasz na wypełnianiu ankiet. Tutaj stawki wynoszą do 12 zł za jedną ankietę. Gotówkę możesz wypłacić po osiągnięciu progu 40zł.

Opinie.pl – strona z ankietami, na której również można zarobić poprzez wyrażanie swojej opinii na temat danego produktu czy firmy.

Ankiety internetowe – sposób na zarobek w sieci

Wypełnianie ankiet internetowych jest opłacalne, jeżeli zarejestrujesz się na kilku portalach, ponieważ czasami na jednym z nich mogą pojawić się przerwy. Zarobki wahają się od kilku do kilkuset złotych miesięcznie, zatem jeżeli czasem nie masz zapału do pracy, to na pewno nie powinieneś ankiet internetowych traktować jako główne źródło dochodu, a raczej hobby, które pozwoli na dodatkowy zarobek. Musisz wykazać się systematycznością, kreatywnością i motywacja do pracy!

Dodaj komentarz