Drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa

W dzisiejszym świecie, dzięki rozwojowi technologicznemu oraz cyfryzacji wielu rzeczy można dokonać znacznie szybciej. Nikogo nie dziwi, że coraz więcej prac czy usług jest wykonywanych za pośrednictwem Internetu. Jedną z nich są usługi drukarni internetowych.

Zakres zadań drukarni internetowych

Drukarnie internetowe https://k2print.pl/ oferują pełen zakres usług dostępnych w ich stacjonarnych odpowiednikach. Można zamówić różnego rodzaju wydruki, przedmioty, gadżety zarówno według gotowych schematów i szablonów, jak i na indywidualne zamówienie.

W ramach usług drukarni internetowych można zamówić między innymi wydruki takie jak: różnego rodzaju i formatu kalendarze (książkowe, stojące, wiszące, trójdzielne, na każdy dzień, tydzień, miesiąc itp.), plannery, katalogi i foldery, ulotki, kartki oraz zaproszenia okolicznościowe (na chrzest, ślub, I Komunię, urodziny, imieniny, bankiet, szkolenie, występ i inne okazje o charakterze rodzinnym, towarzyskim czy firmowym), wizytówki, menu (jednostronne, dwustronne, książkowe), bilety, bannery, roll upy, koperty, książki, fotoalbumy oraz wiele innych. Dostępne są też druki XXL oraz wielkoformatowe. Jeśli jest taka potrzeba można również zamówić próbki produktów – niektóre drukarnie internetowe oferują taką opcję nie tylko dla firm, ale również przy hurtowych zamówieniach indywidualnych.

W drukarniach internetowych można także zamówić gadżety z nadrukami: koszulki, smycze, pokrowce, torby, naklejki, długopisy, opaski, bransoletki i wiele innych. Tak naprawdę wszystko zależy od oczekiwania klienta, jego fantazji oraz możliwości drukarni.

Zalety drukarni internetowych w porównaniu do stacjonarnych

Jedną z głównych zalet drukarni internetowych jest znacznie szerszy zasięg (ogólnokrajowy lub nawet międzynarodowy, nie tylko regionalny). To sprawia, że ten sposób zamawiania wydruków jest coraz częstszy. Ponadto złożenia zamówienia przez Internet jest znacznie łatwiejsze. Można samemu wgrać plik w komputerze i przesłać do drukarni internetowej.

Także wszelka komunikacja oraz współpraca i wymiana informacji z projektantami jest o wiele prostsza, gdy korzysta się z pośrednictwa Internetu. Można odebrać fakturę w ciągu kilku sekund od wysłania, śledzić od początku do końca przebieg procesu realizacji zlecenia, wprowadzać na bieżąco poprawki itp.

Drukarnia internetowa zapewnia również dostawę zamówienia do adresata lub odbiór osobisty. Przy dużych zleceniach możliwa jest negocjacja cen a nawet darmowa wysyłka przez drukarnię. Dzięki skróconemu czasowi składnia zamówień oraz uproszczonej formie, termin realizacji jest znacznie krótszy.

Kto jest najczęściej klientem drukarni internetowych?

Do grupy osób korzystających z usług drukarni internetowych należą zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Zwykle są to osoby młode, które mają łatwość w dostępie i obsłudze Internetu (ale nie tylko).

1 Comment

  1. W pracy drukarni najważniejsza jest dla mnie kompleksowość i solidność. Od lat współpracujemy z drukarnią 24/7 , która jest do naszej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Do tego, niezależnie kiedy do nich zadzwonimy z zamówieniem, zawsze jesteśmy fachowo obsłużeni. Zawsze możemy liczyć na dobrą radę odnośnie najlepszego wariantu druku, czy wyboru odpowiedniego papieru. Jeszcze się nie zdarzyło, że byliśmy niezadowoleni z ich usług, .

Dodaj komentarz