Pożyczka hipoteczna – gdzie najlepiej? 

Pożyczka hipoteczna – gdzie najlepiej? 

Wbrew powszechnym pomyłkom kredyt hipoteczny i pożyczka hipoteczna, to dwa różne produkty finansowe. Mają jednak wspólny mianownik – hipotekę. Pożyczka hipoteczna jest alternatywą dla kredytów konsolidacyjnych i inwestycyjnych. Uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, a zabezpieczeniem pożyczki staje się hipoteka. Gdzie najlepiej wybrać pożyczkę hipoteczną? 

Pożyczka hipoteczna – co to jest? 

Pożyczka hipoteczna, to pożyczka pieniężna udzielana pod zastaw nieruchomości, czyli hipotekę. Jednak nie jest to, ten sam produkt co kredyt hipoteczny, ponieważ uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Kto może skorzystać z pożyczki hipotecznej? Każda osoba, która jest właścicielem nieruchomości. Może być to dom, mieszkanie, a nawet biuro. Dzięki hipotece, pożyczka hipoteczna jest jednym z najbardziej korzystnych sposobów na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Oprocentowanie pożyczki może być nawet kilkukrotnie mniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Natomiast maksymalna kwota pożyczki może sięgać 80 proc. wartości nieruchomości. 

Kiedy warto skorzystać z pożyczki hipotecznej? 

Dzięki pożyczce hipotecznej możemy sfinansować zakup samochodu, remont mieszkania, a nawet skonsolidować zaległe zobowiązania finansowe. Tak naprawdę uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. To wygodne rozwiązanie łączy w sobie cechy kredytu hipotecznego i gotówkowego. Dzięki temu jest najlepszą alternatywą dla kredytów gotówkowych, z atrakcyjnymi warunkami. 

Pożyczka hipoteczna może być rozwiązaniem naszym problemów. Z pieniędzy możemy pokryć na przykład nagłe koszty leczenia, przeprowadzić remont generalny mieszkania i zwiększyć jego wartość rynkową. To także dobry sposób na pozyskanie środków inwestycyjnych, a nawet wkładu własnego. Pożyczkę hipoteczną można wykorzystać jako wkład własny na zakup kolejnej nieruchomości. 

Pożyczka hipoteczna – gdzie najlepiej? 

Pożyczka hipoteczna, jak każde inne zobowiązanie musi być przemyślana. W końcu chcemy dodatkowych pieniędzy na rozwiązanie problemu, a nie przysporzenie sobie kłopotów. Dlatego wybór odpowiedniej oferty jest bardzo ważny. Jak go dokonać? W przypadku pożyczki hipotecznej, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług doradcy kredytowego Multikredyt.pl. Ekspert pomoże nam nie tylko wybrać najlepszą ofertę, ale także przeprowadzi nas przez cały proces uzyskiwania pożyczki. Co ważniejsze, współpraca ze specjalistą zapewni nam dostęp do aktualnej wiedzy i najkorzystniejszych ofert. 

Dodaj komentarz