Taksówka – przemieszczaj się szybko i wygodnie

Taksówka – przemieszczaj się szybko i wygodnie

Podczas gdy właścicieli i prezesów wielkich firm stać na opłacanie własnych kierowców i floty pojazdów, większość przedsiębiorców musi poruszać się własnymi samochodami. Jeśli kiedykolwiek musiałeś załatwić coś na mieście osobiście to zwłaszcza w miastach takich jak Warszawa czy Legionowo nieraz zapewne przyszło ci stać w korku. Siedząc za kierownicą auta masz ograniczone możliwości pracy, a ciągłe gapienie się w laptop albo ekran telefonu może skutkować mandatem albo przyczynić się do kolizji. Jeśli jeszcze nie stać cię na własnego szofera, o wiele lepszym i tańszym rozwiązaniem może być zamówienie taksówki biznesowej.

Taxi w Legionowie

Mimo że w Legionowie istnieje wiele firm taksówkarskich nie każda oferuje usługi dedykowane dla biznesu. Przykładem taksówki przyjaznej klientom biznesowym, która powinna mieć odpowiednio wyposażone, wygodne samochody, oferować atrakcyjne zniżki oraz system opłat dla przedsiębiorców i  kursować całodobowo, jest Taxi Legionowo – Tanio i Całodobowo. Jest to dobra, tania taksówka z usługami stworzonymi specjalnie dla biznesu, której cennik przewozów taxi w Legionowie znaleźć można na stronie internetowej.

Taryfy biznesowe

Jest to specjalny rodzaj taryf (opłat za kurs) ustalanych na potrzeby wymagań konkretnej firmy. Taryfy różną się znaczącą od standardowych stawek. Przede wszystkim są zazwyczaj o wiele tańsze, ponieważ biorą pod uwagę, że klient biznesowy zwykle „wraca po więcej”. Taryfy biznesowe często nie są także związane ze stawkami licznikowymi, a ustala je się dla konkretnej trasy pomnożonej przez ilość kursów w miesiącu. Jeśli na przykład często jeździsz między oddziałami swojej firmy z Warszawy do Legionowa, zapytaj kierowcę taxi o taryfę biznesową w Legionowie, która pomoże zoptymalizować koszty dojazdu.

Taksówką jest szybciej

Oprócz możliwości pracy na laptopie czy tablecie podczas przemieszczania się i wykonywania swobodnych rozmów telefonem, dojazd taksówką jest po prostu szybszy. Kierowcy profesjonalni jeżdżą często po mieście. Znają więc dokładnie miejsca, gdzie tworzą się korki i wiedzą, które ulice należy omijać. Same taxi mogą korzystać z buspasów, dzięki czemu w najgorszym razie po prostu ominą korek, podczas gdy szeregowi kierowcy muszą stać w zakorkowanych ulicach nawet po kilka godzin. Dodatkowo jeżdżąc taksówką nie trzeba martwić się o miejsca parkingowe, na których szukanie również można stracić sporo czasu, a gdy już je znajdziemy bardzo często trzeba uiścić dodatkową opłatę za parkowanie, która w przypadku dłuższego postoju pochłonie ewentualne oszczędności z podróżowaniem na własną rękę.

Dodaj komentarz