Wycieczka na rocznice ślubu – gdzie warto pojechać za kredyt gotówkowy?

Wycieczka na rocznice ślubu – gdzie warto pojechać za kredyt gotówkowy?

Coraz więcej małżeństw na swoją rocznicę ślubu decyduje się na romantyczny wyjazd za granicę. To dobra alternatywa dla obdarowywania się upominkami i sposób na wyjątkowe spędzenie czasu. Nasza planeta ma nam do zaoferowania wiele miejsc, które warto zobaczyć chociaż raz w życiu. Niektóre z nich są jednak bardziej magiczne i romantyczniejsze od pozostałych i to właśnie je warto odwiedzić z ukochaną osobą. Zobacz, gdzie warto pojechać w rocznicę ślubu i kiedy przyda Wam się na ten cel kredyt gotówkowy.

Rzym

Włochy potrafią chwycić za serce nie jedną osobę. Przyjemny klimat, piękne zabytki i pyszne jedzenie sprzyjają romantycznym podróżom. Wspólny spacer po magicznych uliczkach Rzymu i zachwycanie się architekturą tamtejszych stron to idealny sposób na spędzenie kolejnej rocznicy ślubu. To Włoskie miasto ma także do zaoferowania wiele punków widokowych, z których można podziwiać panoramę Rzymu oraz parki, które są pełne roślinności i miejsca do wypoczynku. Obowiązkowym punktem całej wycieczki będzie także zapięcie kłódki na Ponte Milvio i rejs po Tybrze.

Paryż

Czy istnieje drugie miasto na świecie, które tak bardzo kojarzy się z miłością? Wydaje nam się, że nie dlatego Paryż to kierunek, który powinna obrać każda zakochana para choć raz w swoim życiu. Pełno jest tam miejsc widokowych, klimatycznych restauracji, luksusowych hoteli oraz wyjątkowych zabytków – w tym legendarnego już obiektu, jakim jest wieża Eiffla. Zakochani mogą zdecydować się na rejs po Sekwanie, podczas którego będą wspominać najpiękniejsze chwile swojego związku. Obowiązkowym punktem jest też most zakochanych Pont des Arts, na którym oczywiście wiesza się kłódki, a także spacer po Montmarte, czyli dzielnicy artystów.

Wenecja

Idealnym miejscem na romantyczną wycieczkę z okazji rocznicy ślubu jest Wenecja. Główną atrakcją będzie oczywiście rejs gondolą po kanałach miasta i podziwianie miasta właśnie z tej perspektywy. Warte uwagi są też mosty, których w Wenecji nie brakuje. Koniecznie musicie zobaczyć także choć jeden Wenecki zachód słońca oraz widok, jaki rozciąga się z Giardini Biennale. W tym mieście nie brakuje również perełek architektonicznych, które tworzą cały klimat miasta i są obowiązkowym punktem każdej wycieczki. Wenecja to miejsce, któremu warto poświęcić więcej uwagi i pojechać tam nawet na cały tydzień. W zależności od sezonu ceny takiej wycieczki mogą się znacznie wahać, jednak jeśli są zbyt duże na wasz domowy budżet, to możecie wziąć kredyt gotówkowy. To sposób na szybkie sfinansowanie swojej podróży i rozłożenie jej kosztów na łatwe to spłaty raty.

Dodaj komentarz